Deltagarlista Alla SÖDERTÄLJE 
 
  Tävling  SS04 Knattesim 2010    Utskriftsdatum  26 oktober 2010   
  Tävlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  10:32   
  Arrangör  SS04         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  2010-11-07         
 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Grenar 
 
42  Andersson Oscar  2000  SÖDERTÄLJE  AJ1900  6 12 22 28 
43  Arebratt Johanna  2000  SÖDERTÄLJE  AR0400  5 21 27 
44  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE    5 11 21 27 
45  Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  4 10 14 20 26 
46  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  6 12 22 28 
47  Dehlin Camilla  1999  SÖDERTÄLJE  AI2499  3 9 13 19 25 
48  Emanuelsson Karin  1999  SÖDERTÄLJE  AJ8499  3 9 13 19 25 
49  Erovic David  2001  SÖDERTÄLJE  AE9701  6 12 22 28 
53  Frisch Wilma  2000  SÖDERTÄLJE    5 11 21 27 
10  54  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  2 8 18 24 
11  187  Hareskog Wilmer  2001  SÖDERTÄLJE  AF8701  6 22 28 
12  55  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  6 22 28 
13  56  Hermansson Viktor  2000  SÖDERTÄLJE    6 22 28 
14  57  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  5 11 21 27 
15  58  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  6 22 28 
16  59  Jansmarker Elin  1999  SÖDERTÄLJE  AI3499  3 9 13 19 25 
17  60  Linde Erica  2001  SÖDERTÄLJE  AM1401  5 27 
18  61  Mariani-Lopez Lenina  1999  SÖDERTÄLJE  AS2699  3 9 13 19 25 
19  62  Nano Frida  1999  SÖDERTÄLJE  AI5499  3 9 13 19 25 
20  66  Panahi Adrian  1998  SÖDERTÄLJE  AH7398  2 8 18 30 
21  67  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  5 11 21 27 
22  68  Sehmi Adam  2001  SÖDERTÄLJE  AG3301  6 22 28 
23  69  Sehmi Josefin  1999  SÖDERTÄLJE  AR9899  3 9 13 19 25 
24  70  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  6 12 22 28 
25  71  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  5 11 21 27 
26  50  Södertälje SS F-12 Lag 1  1998  SÖDERTÄLJE    15 31 
27  51  Södertälje SS F-12 Lag 2  1998  SÖDERTÄLJE    15 31 
28  52  Södertälje SS F-12 Lag 3  1998  SÖDERTÄLJE    15 31 
29  63  Södertälje SS P-12 Lag 1  1998  SÖDERTÄLJE    16 32 
30  64  Södertälje SS P-12 Lag 2  1998  SÖDERTÄLJE    16 32 
31  65  Södertälje SS P-12 Lag 3  1998  SÖDERTÄLJE    16 32 
32  72  Tellgren Sebastian  1998  SÖDERTÄLJE  AI5198  2 8 18 30 
33  73  Tillenius Sara  2000  SÖDERTÄLJE  AF3600  5 11 21 27 
34  74  Tossavainen Henry  2001  SÖDERTÄLJE  AE0901  6 22 28 
35  75  Welin-Berger Philip  1999  SÖDERTÄLJE  AF3199  4 14 20 26 
36  76  Wernqvist Fredric  1998  SÖDERTÄLJE  AH8398  2 8 18 30 
37  77  Wiklund Johanna  1998  SÖDERTÄLJE  AU1698  1 7 23 29 
38  78  Zaalouk Hannah  2001  SÖDERTÄLJE  AM1601  5 11 21 27 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.00  Utskriftsdatum  26 oktober 2010 
Licensierad till: Solna Sundbybergs SS 04  Utskriftstid  10:32