Deltagarlista Gren 1-32 
 
  Tävling  SS04 Knattesim 2010    Utskriftsdatum  26 oktober 2010   
  Tävlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  10:31   
  Arrangör  SS04         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  2010-11-07         
 
 
Gren 1, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
33  Hegardt Filippa  1998  DANDERYD  AI2898  25 m  1:06.59   
34  Halldén Louise  1998  DANDERYD  AW2498  25 m  1:08.04   
102  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  1:11.65   
32  Brännlund Linda  1998  DANDERYD  AW6298  25 m  1:12.46   
120  Bihre Liva  1998  UPSALA S  BD1298  25 m  1:13.05   
83  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:13.43   
106  Adlerborn Caroline  1998  SS04  AR3498  25 m  1:14.72   
155  Hammarskjöld Emilia  1998  WISBY SS  AT2898  25 m  1:17.03   
137  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  1:17.11   
10  105  Wiberg Klara  1998  SPÅRVÄGEN  AO4298  25 m  1:17.55   
11  171  Tannous Nicole  1998  BOTK-RÖNN  AY6298  25 m  1:19.07   
12  104  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:20.01   
13  35  Sundman Lina  1998  DANDERYD  AZ8898  25 m  1:21.14   
14  96  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  50 m  1:21.16   
15  23  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  1:21.77   
16  117  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:23.62   
17  138  Papp Alexandra  1998  UPSALA S  AC7298  25 m  1:23.88   
18  80  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m  1:24.02   
19  114  Natroshvili Teona  1998  SS04  BJ8498  25 m  1:25.49   
20  95  Lindberg Nora  1998  SPÅRVÄGEN  BI5898  25 m  1:27.45   
21  90  Ingvarsson Malin  1998  SPÅRVÄGEN  AV1498  25 m  1:27.70   
22  112  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  1:29.32   
23  156  Holmedahl Louise  1998  WISBY SS  AX7298  25 m  1:36.70   
24  77  Wiklund Johanna  1998  SÖDERTÄLJE  AU1698  25 m  1:38.48   
25  131  Hursti Ella  1998  UPSALA S  AX8298  25 m  1:42.27   
26  11  Hellström Klara  1998  SKURU IK    25 m     
27  126  Carlqvist Linnéa  1998  UPSALA S  BE9898  25 m     
 
Gren 2, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
101  Ahlström Daniel Sjöblom  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  1:13.21   
110  Fann Frederick Holmer  1998  SS04  AD3998  25 m  1:13.99   
54  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  25 m  1:17.27   
72  Tellgren Sebastian  1998  SÖDERTÄLJE  AI5198  25 m  1:18.99   
Ekström Jack  1998  SKURU IK  AP1798  25 m  1:20.43   
66  Panahi Adrian  1998  SÖDERTÄLJE  AH7398  25 m  1:20.71   
173  Carlstedt Felix  1998  BOTK-RÖNN  AU5997  25 m  1:21.17   
36  Reutercrona Calle  1998  DANDERYD  AR7798  25 m  1:21.98   
174  Novakovic Nikola  1998  BOTK-RÖNN    25 m  1:23.45   
10  175  Karlsson Mikael  1998  BOTK-RÖNN  AQ0198  25 m  1:27.59   
11  172  Koufakis Andreas  1998  BOTK-RÖNN  AQ5598  25 m  1:27.74   
12  76  Wernqvist Fredric  1998  SÖDERTÄLJE  AH8398  50 m  1:28.54   
13  12  Hägg Hans  1998  SKURU IK  AO9798  25 m  1:33.96   
14  22  Nordegren Sixten  1998  SKURU IK    25 m     
 
Gren 3, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  34.22   
39  Sundberg Alice  1999  DANDERYD  AS1299  25 m  35.39   
59  Jansmarker Elin  1999  SÖDERTÄLJE  AI3499  25 m  35.52   
62  Nano Frida  1999  SÖDERTÄLJE  AI5499  25 m  35.85   
94  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  35.90   
142  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  50 m  36.68   
81  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  36.71   
14  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  50 m  36.94   
99  Olthoff Ellen  1999  SPÅRVÄGEN  BA9899  25 m  37.39   
10  37  Reuterskiöld Henny  1999  DANDERYD  BB1499  25 m  37.59   
11  47  Dehlin Camilla  1999  SÖDERTÄLJE  AI2499  25 m  37.94   
12  176  Rundberg My  1999  BOTK-RÖNN  AL3699  25 m  38.12   
13  159  Knudsen My  1999  WISBY SS  AH1499  25 m  38.21   
14  82  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  38.26   
15  93  Lennartson Paulina  1999  SPÅRVÄGEN  BA8899  25 m  38.35   
16  61  Mariani-Lopez Lenina  1999  SÖDERTÄLJE  AS2699  25 m  38.44   
17  168  Sigurdh Lina  1999  SS04    25 m  38.95   
18  124  Byström Ella-Maja  1999  UPSALA S  AL4299  25 m  39.40   
19  Egnel Lovisa  1999  SKURU IK  AK4699  25 m  39.66   
20  86  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  39.69   
21  38  Brandt Helena  1999  DANDERYD  AU8699  25 m  40.51   
22  87  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  40.58   
23  48  Emanuelsson Karin  1999  SÖDERTÄLJE  AJ8499  25 m  40.69   
24  85  Lindberg Olivia Good  1999  SPÅRVÄGEN  BA7899  25 m  41.18   
25  125  Carlqvist Fia  1999  UPSALA S  AZ6899  25 m  41.57   
26  100  Pernkrans Sandra  1999  SPÅRVÄGEN  BB0299  25 m  41.62   
27  69  Sehmi Josefin  1999  SÖDERTÄLJE  AR9899  25 m  41.63   
28  27  Wallny Sara  1999  SKURU IK    25 m  42.19   
29  24  Nylén Amanda  1999  SKURU IK    25 m  42.37   
30  25  Sedigh Lova  1999  SKURU IK    25 m  43.15   
31  113  Kjellin Saga  1999  SS04  AX3499  25 m  43.39   
32  127  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  44.32   
33  20  Lämsä Johanna  1999  SKURU IK    25 m  46.28   
34  10  Hauzenberger Felicia  1999  SKURU IK  AV7299  25 m  48.06   
35  31  Österberg Alice  1999  SKURU IK    25 m  50.29   
36  26  Sundberg Olivia  1999  SKURU IK    25 m     
37  13  Jonsson Liv  1999  SKURU IK    25 m     
 
Gren 4, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Gérnyi Karl-Gustav  1999  DANDERYD  AG9599  25 m  30.36   
Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  30.85   
45  Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  25 m  31.55   
129  Dannfors Philip  1999  UPSALA S  AA1799  50 m  34.94   
128  Dannfors Karl  1999  UPSALA S  AA2799  25 m  36.97   
134  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  37.45   
91  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m  37.88   
75  Welin-Berger Philip  1999  SÖDERTÄLJE  AF3199  25 m  41.64   
158  Karlsson Fabian Rosen  1999  WISBY SS  AO9999  25 m  42.79   
10  163  Thuresson Oskar  1999  WISBY SS  AB2399  25 m  43.43   
11  116  Thor Pontus  1999  SS04  AL2999  25 m  43.59   
12  92  Larsson Ted  1999  SPÅRVÄGEN  AN3799  25 m  45.30   
13  143  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  45.35   
14  88  Hahn Victor  1999  SPÅRVÄGEN  AN0799  25 m  45.94   
15  136  Mårsäter David  1999  UPSALA S  AO8599  25 m  47.86   
16  162  Strömbeck Oskar  1999  WISBY SS  AK1999  50 m  49.59   
 
Gren 5, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  25 m  32.34   
109  Gordon Alexandra  2000  SS04  AN2800  25 m  34.32   
121  Björndahl Linnea  2000  UPSALA S  AP7800  25 m  37.96   
57  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  50 m  38.08   
122  Blomqvist Beatrice  2000  UPSALA S  AE7400  25 m  38.31   
29  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK    25 m  40.74   
21  Nordegren Signe  2000  SKURU IK    25 m  41.21   
103  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  41.34   
89  Henning Matilda  2000  SPÅRVÄGEN  AR6200  50 m  41.40   
10  119  Bihre Henrietta  2000  UPSALA S  AP9800  25 m  41.59   
11  Croneborg Alba  2000  SKURU IK  AE6200  25 m  42.08   
12  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  42.34   
13  73  Tillenius Sara  2000  SÖDERTÄLJE  AF3600  25 m  42.45   
14  71  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m  44.87   
15  123  Bolander Johanna  2000  UPSALA S  AP8800  25 m  45.06   
16  43  Arebratt Johanna  2000  SÖDERTÄLJE  AR0400  25 m  45.10   
17  154  Gustafsson Nelly  2000  WISBY SS  AW6200  25 m  46.78   
18  108  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  46.89   
19  60  Linde Erica  2001  SÖDERTÄLJE  AM1401  25 m  47.09   
20  153  Ekepil Alba  2001  WISBY SS  AL9601  25 m  48.35   
21  28  Westborg Anna  2002  SKURU IK    25 m  49.85   
22  Gustafsson Rebecca  2003  SKURU IK    25 m  49.89   
23  111  Häggström Engla  2001  SS04  AN6801  25 m  52.67   
24  78  Zaalouk Hannah  2001  SÖDERTÄLJE  AM1601  25 m  54.53   
25  160  Myhrbäck Lina  2000  WISBY SS  AU7800  25 m  56.93   
26  19  Lundgren Emma  2001  SKURU IK    25 m     
27  Fors Moa  2001  SKURU IK    25 m     
28  30  Åkerlund Fredrika  2000  SKURU IK    25 m     
29  132  Hursti Kiira  2000  UPSALA S  AX3200  25 m     
30  130  Öncu Ani Helin  2001  UPSALA S  AO0401  25 m     
31  135  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m     
32  53  Frisch Wilma  2000  SÖDERTÄLJE    25 m     
33  44  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE    25 m     
 
Gren 6, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
157  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  35.89   
Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  36.84   
118  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  37.26   
167  Kallvikbacka William  2001  VÄSBY SS  AA4701  25 m  37.41   
177  Koufakis Alexander  2000  BOTK-RÖNN    25 m  40.29   
58  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  40.78   
98  Nyström Markus  2001  SPÅRVÄGEN  AE4701  25 m  43.46   
84  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m  43.46   
49  Erovic David  2001  SÖDERTÄLJE  AE9701  25 m  43.93   
10  141  Särnblad Anton  2000  UPSALA S  AC2700  25 m  44.23   
11  146  Ödman Gustav  2000  UPSALA S  AC3700  25 m  44.73   
12  161  Sharman Cosmos  2000  WISBY SS  AL4700  25 m  45.75   
13  55  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  25 m  49.01   
14  139  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  50.54   
15  42  Andersson Oscar  2000  SÖDERTÄLJE  AJ1900  25 m  50.69   
16  46  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  25 m  52.43   
17  70  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m  53.04   
18  74  Tossavainen Henry  2001  SÖDERTÄLJE  AE0901  25 m  55.09   
19  68  Sehmi Adam  2001  SÖDERTÄLJE  AG3301  25 m  55.14   
20  187  Hareskog Wilmer  2001  SÖDERTÄLJE  AF8701  25 m  57.56   
21  164  Yttergren William  2000  WISBY SS  AL6700  25 m  59.03   
22  145  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  1:07.99   
23  144  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:17.88   
24  56  Hermansson Viktor  2000  SÖDERTÄLJE    25 m     
25  140  Sjöberg Marcus  2000  UPSALA S  AJ6300  25 m     
26  133  Kallin Emrik  2000  UPSALA S  AG9300  25 m     
 
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
33  Hegardt Filippa  1998  DANDERYD  AI2898  25 m  1:16.45   
83  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:25.38   
34  Halldén Louise  1998  DANDERYD  AW2498  25 m  1:26.28   
106  Adlerborn Caroline  1998  SS04  AR3498  25 m  1:27.94   
104  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:32.42   
137  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  1:34.59   
23  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  1:35.88   
171  Tannous Nicole  1998  BOTK-RÖNN  AY6298  25 m  1:37.81   
112  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  50 m  1:40.39   
10  117  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:42.73   
11  155  Hammarskjöld Emilia  1998  WISBY SS  AT2898  25 m  1:45.88   
12  77  Wiklund Johanna  1998  SÖDERTÄLJE  AU1698  25 m  1:51.76   
13  102  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m     
14  131  Hursti Ella  1998  UPSALA S  AX8298  25 m     
15  32  Brännlund Linda  1998  DANDERYD  AW6298  25 m     
16  35  Sundman Lina  1998  DANDERYD  AZ8898  25 m     
 
Gren 8, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
66  Panahi Adrian  1998  SÖDERTÄLJE  AH7398  25 m  1:45.69   
54  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  25 m  1:51.00   
76  Wernqvist Fredric  1998  SÖDERTÄLJE  AH8398  25 m  2:01.66   
72  Tellgren Sebastian  1998  SÖDERTÄLJE  AI5198  25 m     
110  Fann Frederick Holmer  1998  SS04  AD3998  25 m     
 
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  39.96   
59  Jansmarker Elin  1999  SÖDERTÄLJE  AI3499  25 m  40.37   
39  Sundberg Alice  1999  DANDERYD  AS1299  25 m  40.51   
14  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  41.46   
176  Rundberg My  1999  BOTK-RÖNN  AL3699  25 m  41.74   
86  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  41.99   
81  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  42.60   
142  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  42.69   
62  Nano Frida  1999  SÖDERTÄLJE  AI5499  25 m  42.89   
10  38  Brandt Helena  1999  DANDERYD  AU8699  25 m  43.44   
11  82  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  43.73   
12  37  Reuterskiöld Henny  1999  DANDERYD  BB1499  25 m  44.67   
13  94  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  44.88   
14  47  Dehlin Camilla  1999  SÖDERTÄLJE  AI2499  25 m  45.06   
15  48  Emanuelsson Karin  1999  SÖDERTÄLJE  AJ8499  25 m  47.80   
16  61  Mariani-Lopez Lenina  1999  SÖDERTÄLJE  AS2699  25 m  48.84   
17  87  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  51.07   
18  159  Knudsen My  1999  WISBY SS  AH1499  25 m  55.31   
19  69  Sehmi Josefin  1999  SÖDERTÄLJE  AR9899  25 m  57.44   
20  99  Olthoff Ellen  1999  SPÅRVÄGEN  BA9899  25 m     
21  Egnel Lovisa  1999  SKURU IK  AK4699  25 m     
22  125  Carlqvist Fia  1999  UPSALA S  AZ6899  25 m     
 
Gren 10, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  32.99   
45  Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  25 m  35.48   
40  Gérnyi Karl-Gustav  1999  DANDERYD  AG9599  25 m  37.18   
128  Dannfors Karl  1999  UPSALA S  AA2799  50 m  44.44   
129  Dannfors Philip  1999  UPSALA S  AA1799  25 m  45.65   
91  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  50 m  46.41   
134  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  49.06   
163  Thuresson Oskar  1999  WISBY SS  AB2399  25 m  1:11.14   
162  Strömbeck Oskar  1999  WISBY SS  AK1999  25 m     
 
Gren 11, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  25 m  16.16   
109  Gordon Alexandra  2000  SS04  AN2800  25 m  17.78   
Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  19.25   
122  Blomqvist Beatrice  2000  UPSALA S  AE7400  25 m  19.47   
21  Nordegren Signe  2000  SKURU IK    25 m  21.30   
57  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  21.87   
73  Tillenius Sara  2000  SÖDERTÄLJE  AF3600  25 m  21.91   
89  Henning Matilda  2000  SPÅRVÄGEN  AR6200  25 m  22.24   
30  Åkerlund Fredrika  2000  SKURU IK    25 m  22.25   
10  108  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  22.35   
11  29  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK    25 m  22.43   
12  121  Björndahl Linnea  2000  UPSALA S  AP7800  25 m  22.61   
13  119  Bihre Henrietta  2000  UPSALA S  AP9800  25 m  22.84   
14  Croneborg Alba  2000  SKURU IK  AE6200  25 m  23.20   
15  Fors Moa  2001  SKURU IK    25 m  25.28   
16  123  Bolander Johanna  2000  UPSALA S  AP8800  25 m  29.77   
17  19  Lundgren Emma  2001  SKURU IK    25 m  32.34   
18  44  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE    25 m     
19  103  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m     
20  53  Frisch Wilma  2000  SÖDERTÄLJE    25 m     
21  71  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m     
22  78  Zaalouk Hannah  2001  SÖDERTÄLJE  AM1601  25 m     
 
Gren 12, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
167  Kallvikbacka William  2001  VÄSBY SS  AA4701  25 m  18.39   
118  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  19.08   
157  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  20.11   
Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  22.92   
141  Särnblad Anton  2000  UPSALA S  AC2700  25 m  23.90   
146  Ödman Gustav  2000  UPSALA S  AC3700  25 m  24.98   
164  Yttergren William  2000  WISBY SS  AL6700  25 m  28.43   
49  Erovic David  2001  SÖDERTÄLJE  AE9701  25 m     
177  Koufakis Alexander  2000  BOTK-RÖNN    25 m     
10  70  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m     
11  84  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m     
12  140  Sjöberg Marcus  2000  UPSALA S  AJ6300  25 m     
13  139  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m     
14  133  Kallin Emrik  2000  UPSALA S  AG9300  25 m     
15  46  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  25 m     
16  42  Andersson Oscar  2000  SÖDERTÄLJE  AJ1900  25 m     
 
Gren 13, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Sundberg Alice  1999  DANDERYD  AS1299  25 m  1:24.96   
14  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  1:29.88   
38  Brandt Helena  1999  DANDERYD  AU8699  25 m  1:30.23   
59  Jansmarker Elin  1999  SÖDERTÄLJE  AI3499  25 m  1:30.58   
142  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:31.71   
37  Reuterskiöld Henny  1999  DANDERYD  BB1499  25 m  1:34.34   
62  Nano Frida  1999  SÖDERTÄLJE  AI5499  25 m  1:34.84   
47  Dehlin Camilla  1999  SÖDERTÄLJE  AI2499  25 m  1:36.90   
82  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  1:37.34   
10  48  Emanuelsson Karin  1999  SÖDERTÄLJE  AJ8499  25 m  1:37.74   
11  176  Rundberg My  1999  BOTK-RÖNN  AL3699  25 m  1:37.82   
12  61  Mariani-Lopez Lenina  1999  SÖDERTÄLJE  AS2699  25 m  1:39.77   
13  124  Byström Ella-Maja  1999  UPSALA S  AL4299  25 m  1:42.29   
14  159  Knudsen My  1999  WISBY SS  AH1499  25 m  1:43.33   
15  69  Sehmi Josefin  1999  SÖDERTÄLJE  AR9899  25 m  1:48.32   
16  Egnel Lovisa  1999  SKURU IK  AK4699  25 m  1:49.40   
17  125  Carlqvist Fia  1999  UPSALA S  AZ6899  25 m     
18  127  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m     
 
Gren 14, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  1:16.00   
40  Gérnyi Karl-Gustav  1999  DANDERYD  AG9599  25 m  1:18.57   
45  Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  25 m  1:19.11   
128  Dannfors Karl  1999  UPSALA S  AA2799  25 m  1:33.22   
129  Dannfors Philip  1999  UPSALA S  AA1799  25 m  1:37.57   
134  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  1:43.40   
163  Thuresson Oskar  1999  WISBY SS  AB2399  25 m  1:50.46   
158  Karlsson Fabian Rosen  1999  WISBY SS  AO9999  25 m  1:55.31   
162  Strömbeck Oskar  1999  WISBY SS  AK1999  25 m  1:55.35   
10  143  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  1:58.72   
11  136  Mårsäter David  1999  UPSALA S  AO8599  25 m     
12  75  Welin-Berger Philip  1999  SÖDERTÄLJE  AF3199  25 m     
 
Gren 15, 4X50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Danderyds Sim Lag 1  1999  DANDERYD    25 m  2:09.30   
50  Södertälje SS F-12 Lag 1  1998  SÖDERTÄLJE    25 m  2:20.00   
188  SS04 Lag 1  1998  SS04    25 m  2:30.00   
51  Södertälje SS F-12 Lag 2  1998  SÖDERTÄLJE    25 m  2:30.00   
165  Wisby SS Damer [1998]  1998  WISBY SS    25 m  2:35.00   
149  Upsala S Dam Lag 1 [1998]  1998  UPSALA S    25 m  2:36.00   
52  Södertälje SS F-12 Lag 3  1998  SÖDERTÄLJE    25 m  2:40.00   
15  Skuru Lag 1 Dam  1999  SKURU IK    25 m  2:53.50   
17  Skuru Lag 2 Dam  1999  SKURU IK    50 m  2:57.89   
10  18  Skuru Lag 3 Dam  1999  SKURU IK    25 m  3:06.00   
11  150  Upsala S Dam Lag 2 [1998]  1998  UPSALA S    25 m  3:10.00   
12  151  Upsala S Dam Lag 3 [1998]  1998  UPSALA S    25 m  3:15.25   
 
Gren 16, 4X50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
63  Södertälje SS P-12 Lag 1  1998  SÖDERTÄLJE    25 m  2:20.00   
148  Upsala S Lag 1 [1998]  1998  UPSALA S    25 m  2:22.50   
64  Södertälje SS P-12 Lag 2  1998  SÖDERTÄLJE    25 m  2:30.00   
65  Södertälje SS P-12 Lag 3  1998  SÖDERTÄLJE    25 m  2:40.00   
16  Skuru Lag 1 Herr  1999  SKURU IK    25 m  2:41.30   
152  Upsala S Lag 2 [1998]  1998  UPSALA S    25 m  2:45.00   
166  Wisby SS Herrar [1998]  1998  WISBY SS    25 m  2:47.00   
 
Gren 17, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
33  Hegardt Filippa  1998  DANDERYD  AI2898  25 m  2:45.72   
34  Halldén Louise  1998  DANDERYD  AW2498  25 m  2:49.57   
83  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  2:57.84   
32  Brännlund Linda  1998  DANDERYD  AW6298  25 m  3:00.63   
106  Adlerborn Caroline  1998  SS04  AR3498  25 m  3:01.22   
137  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  3:02.32   
104  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  3:05.09   
120  Bihre Liva  1998  UPSALA S  BD1298  25 m  3:09.81   
155  Hammarskjöld Emilia  1998  WISBY SS  AT2898  25 m  3:12.15   
10  117  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  3:14.72   
11  169  Norén Sophia  1998  SS04    25 m  3:15.01   
12  23  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  3:15.63   
13  35  Sundman Lina  1998  DANDERYD  AZ8898  25 m  3:17.58   
14  112  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  50 m  3:23.14   
15  138  Papp Alexandra  1998  UPSALA S  AC7298  25 m  3:24.04   
16  107  Aghazamani Jasmine  1998  SS04  AU7698  25 m     
17  105  Wiberg Klara  1998  SPÅRVÄGEN  AO4298  25 m     
18  80  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m     
19  96  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m     
20  126  Carlqvist Linnéa  1998  UPSALA S  BE9898  25 m     
 
Gren 18, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
110  Fann Frederick Holmer  1998  SS04  AD3998  25 m  3:08.91   
54  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  25 m  3:12.13   
66  Panahi Adrian  1998  SÖDERTÄLJE  AH7398  25 m  3:12.51   
175  Karlsson Mikael  1998  BOTK-RÖNN  AQ0198  25 m     
76  Wernqvist Fredric  1998  SÖDERTÄLJE  AH8398  25 m     
72  Tellgren Sebastian  1998  SÖDERTÄLJE  AI5198  25 m     
101  Ahlström Daniel Sjöblom  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m     
Ekström Jack  1998  SKURU IK  AP1798  25 m     
 
Gren 19, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  41.29   
39  Sundberg Alice  1999  DANDERYD  AS1299  25 m  44.48   
59  Jansmarker Elin  1999  SÖDERTÄLJE  AI3499  25 m  45.32   
142  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  45.98   
159  Knudsen My  1999  WISBY SS  AH1499  25 m  46.33   
124  Byström Ella-Maja  1999  UPSALA S  AL4299  25 m  47.82   
93  Lennartson Paulina  1999  SPÅRVÄGEN  BA8899  25 m  48.62   
100  Pernkrans Sandra  1999  SPÅRVÄGEN  BB0299  25 m  49.03   
14  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  49.07   
10  113  Kjellin Saga  1999  SS04  AX3499  25 m  49.14   
11  37  Reuterskiöld Henny  1999  DANDERYD  BB1499  25 m  49.17   
12  127  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  49.83   
13  168  Sigurdh Lina  1999  SS04    25 m  50.15   
14  61  Mariani-Lopez Lenina  1999  SÖDERTÄLJE  AS2699  25 m  50.17   
15  86  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  50.31   
16  81  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  50.34   
17  87  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  50.58   
18  38  Brandt Helena  1999  DANDERYD  AU8699  25 m  50.61   
19  82  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  51.34   
20  47  Dehlin Camilla  1999  SÖDERTÄLJE  AI2499  25 m  51.93   
21  48  Emanuelsson Karin  1999  SÖDERTÄLJE  AJ8499  25 m  52.26   
22  25  Sedigh Lova  1999  SKURU IK    25 m  53.09   
23  94  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  53.45   
24  31  Österberg Alice  1999  SKURU IK    25 m  53.53   
25  62  Nano Frida  1999  SÖDERTÄLJE  AI5499  25 m  53.70   
26  85  Lindberg Olivia Good  1999  SPÅRVÄGEN  BA7899  25 m  54.53   
27  Egnel Lovisa  1999  SKURU IK  AK4699  25 m  54.84   
28  20  Lämsä Johanna  1999  SKURU IK    25 m  55.14   
29  69  Sehmi Josefin  1999  SÖDERTÄLJE  AR9899  25 m  58.70   
30  178  Henriksson Erika  1999  BOTK-RÖNN    25 m  1:00.69   
31  125  Carlqvist Fia  1999  UPSALA S  AZ6899  25 m     
32  26  Sundberg Olivia  1999  SKURU IK    25 m     
 
Gren 20, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  41.95   
45  Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  25 m  42.53   
40  Gérnyi Karl-Gustav  1999  DANDERYD  AG9599  25 m  43.45   
129  Dannfors Philip  1999  UPSALA S  AA1799  25 m  50.03   
128  Dannfors Karl  1999  UPSALA S  AA2799  25 m  50.62   
75  Welin-Berger Philip  1999  SÖDERTÄLJE  AF3199  25 m  51.49   
134  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  52.88   
158  Karlsson Fabian Rosen  1999  WISBY SS  AO9999  25 m  54.30   
163  Thuresson Oskar  1999  WISBY SS  AB2399  25 m  54.50   
10  88  Hahn Victor  1999  SPÅRVÄGEN  AN0799  25 m  54.73   
11  162  Strömbeck Oskar  1999  WISBY SS  AK1999  25 m  56.60   
12  143  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  1:01.74   
13  92  Larsson Ted  1999  SPÅRVÄGEN  AN3799  25 m  1:14.95   
14  136  Mårsäter David  1999  UPSALA S  AO8599  25 m     
15  116  Thor Pontus  1999  SS04  AL2999  25 m     
 
Gren 21, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
119  Bihre Henrietta  2000  UPSALA S  AP9800  25 m  48.59   
57  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  48.71   
67  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  25 m  48.73   
109  Gordon Alexandra  2000  SS04  AN2800  25 m  49.59   
121  Björndahl Linnea  2000  UPSALA S  AP7800  25 m  51.90   
29  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK    25 m  52.11   
73  Tillenius Sara  2000  SÖDERTÄLJE  AF3600  25 m  53.03   
Croneborg Alba  2000  SKURU IK  AE6200  25 m  53.71   
Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  54.22   
10  89  Henning Matilda  2000  SPÅRVÄGEN  AR6200  25 m  54.80   
11  170  Rudin Ida  2001  SS04    25 m  55.00   
12  21  Nordegren Signe  2000  SKURU IK    25 m  55.05   
13  71  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m  55.67   
14  108  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  56.03   
15  122  Blomqvist Beatrice  2000  UPSALA S  AE7400  25 m  57.69   
16  180  Adebrant Ebba  2001  BOTK-RÖNN    25 m  58.30   
17  179  Madamga Leila  2000  BOTK-RÖNN    25 m  58.72   
18  103  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  59.03   
19  153  Ekepil Alba  2001  WISBY SS  AL9601  25 m  59.53   
20  154  Gustafsson Nelly  2000  WISBY SS  AW6200  25 m  1:00.58   
21  123  Bolander Johanna  2000  UPSALA S  AP8800  25 m  1:00.66   
22  182  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN    25 m  1:05.50   
23  181  Hemmälin Mikaela  2001  BOTK-RÖNN    25 m  1:06.40   
24  160  Myhrbäck Lina  2000  WISBY SS  AU7800  25 m  1:07.18   
25  78  Zaalouk Hannah  2001  SÖDERTÄLJE  AM1601  25 m  1:11.07   
26  43  Arebratt Johanna  2000  SÖDERTÄLJE  AR0400  25 m     
27  Gustafsson Jisse  2000  SKURU IK    25 m     
28  Gustafsson Rebecca  2003  SKURU IK    25 m     
29  135  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m     
30  28  Westborg Anna  2002  SKURU IK    25 m     
31  130  Öncu Ani Helin  2001  UPSALA S  AO0401  25 m     
32  44  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE    25 m     
33  53  Frisch Wilma  2000  SÖDERTÄLJE    25 m     
34  111  Häggström Engla  2001  SS04  AN6801  25 m     
35  132  Hursti Kiira  2000  UPSALA S  AX3200  25 m     
 
Gren 22, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
157  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  47.97   
118  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  48.73   
Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  52.05   
177  Koufakis Alexander  2000  BOTK-RÖNN    25 m  52.53   
167  Kallvikbacka William  2001  VÄSBY SS  AA4701  25 m  52.95   
70  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m  54.30   
46  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  25 m  54.84   
146  Ödman Gustav  2000  UPSALA S  AC3700  25 m  57.77   
74  Tossavainen Henry  2001  SÖDERTÄLJE  AE0901  25 m  58.53   
10  49  Erovic David  2001  SÖDERTÄLJE  AE9701  25 m  58.63   
11  141  Särnblad Anton  2000  UPSALA S  AC2700  25 m  58.95   
12  68  Sehmi Adam  2001  SÖDERTÄLJE  AG3301  25 m  1:00.30   
13  183  Karlsson Daniel  2001  BOTK-RÖNN    25 m  1:01.10   
14  55  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  25 m  1:01.42   
15  98  Nyström Markus  2001  SPÅRVÄGEN  AE4701  25 m  1:02.38   
16  161  Sharman Cosmos  2000  WISBY SS  AL4700  25 m  1:02.81   
17  42  Andersson Oscar  2000  SÖDERTÄLJE  AJ1900  25 m  1:02.90   
18  144  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:03.76   
19  164  Yttergren William  2000  WISBY SS  AL6700  25 m  1:04.68   
20  187  Hareskog Wilmer  2001  SÖDERTÄLJE  AF8701  25 m  1:05.27   
21  58  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  1:05.40   
22  145  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  1:08.88   
23  139  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  1:10.18   
24  140  Sjöberg Marcus  2000  UPSALA S  AJ6300  25 m     
25  56  Hermansson Viktor  2000  SÖDERTÄLJE    25 m     
26  133  Kallin Emrik  2000  UPSALA S  AG9300  25 m     
 
Gren 23, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
169  Norén Sophia  1998  SS04    25 m  1:28.11   
83  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:29.49   
137  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  1:31.42   
120  Bihre Liva  1998  UPSALA S  BD1298  25 m  1:34.64   
155  Hammarskjöld Emilia  1998  WISBY SS  AT2898  25 m  1:35.24   
138  Papp Alexandra  1998  UPSALA S  AC7298  25 m  1:35.61   
34  Halldén Louise  1998  DANDERYD  AW2498  25 m  1:35.80   
32  Brännlund Linda  1998  DANDERYD  AW6298  25 m  1:35.80   
33  Hegardt Filippa  1998  DANDERYD  AI2898  25 m  1:36.41   
10  112  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  50 m  1:36.55   
11  102  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  1:36.97   
12  117  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:37.23   
13  104  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:37.59   
14  106  Adlerborn Caroline  1998  SS04  AR3498  25 m  1:38.16   
15  35  Sundman Lina  1998  DANDERYD  AZ8898  25 m  1:39.63   
16  90  Ingvarsson Malin  1998  SPÅRVÄGEN  AV1498  25 m  1:40.70   
17  23  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  1:41.18   
18  96  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m  1:41.36   
19  80  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m  1:42.14   
20  107  Aghazamani Jasmine  1998  SS04  AU7698  25 m  1:45.38   
21  131  Hursti Ella  1998  UPSALA S  AX8298  25 m  1:46.64   
22  156  Holmedahl Louise  1998  WISBY SS  AX7298  25 m  1:46.80   
23  77  Wiklund Johanna  1998  SÖDERTÄLJE  AU1698  25 m  1:53.69   
24  11  Hellström Klara  1998  SKURU IK    25 m     
25  79  Björnheim Malin  1998  SKURU IK    25 m     
26  95  Lindberg Nora  1998  SPÅRVÄGEN  BI5898  25 m     
 
Gren 24, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  50 m  1:33.09   
110  Fann Frederick Holmer  1998  SS04  AD3998  25 m  1:40.65   
175  Karlsson Mikael  1998  BOTK-RÖNN  AQ0198  25 m  1:44.78   
Ekström Jack  1998  SKURU IK  AP1798  25 m  1:49.13   
36  Reutercrona Calle  1998  DANDERYD  AR7798  25 m  1:49.46   
12  Hägg Hans  1998  SKURU IK  AO9798  25 m  1:53.96   
184  Atanasov Tolga  1998  BOTK-RÖNN    25 m  1:59.07   
185  Novakovic Stefan  1998  BOTK-RÖNN    25 m  1:59.69   
172  Koufakis Andreas  1998  BOTK-RÖNN  AQ5598  25 m     
10  101  Ahlström Daniel Sjöblom  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m     
11  22  Nordegren Sixten  1998  SKURU IK    25 m     
 
Gren 25, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
94  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  39.88   
14  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  40.16   
97  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  40.58   
82  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  41.79   
62  Nano Frida  1999  SÖDERTÄLJE  AI5499  25 m  41.91   
59  Jansmarker Elin  1999  SÖDERTÄLJE  AI3499  25 m  43.04   
39  Sundberg Alice  1999  DANDERYD  AS1299  25 m  43.51   
47  Dehlin Camilla  1999  SÖDERTÄLJE  AI2499  25 m  43.70   
86  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  44.30   
10  125  Carlqvist Fia  1999  UPSALA S  AZ6899  25 m  44.64   
11  85  Lindberg Olivia Good  1999  SPÅRVÄGEN  BA7899  25 m  45.04   
12  124  Byström Ella-Maja  1999  UPSALA S  AL4299  25 m  45.05   
13  142  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  45.05   
14  Egnel Lovisa  1999  SKURU IK  AK4699  25 m  45.19   
15  93  Lennartson Paulina  1999  SPÅRVÄGEN  BA8899  25 m  45.32   
16  48  Emanuelsson Karin  1999  SÖDERTÄLJE  AJ8499  25 m  45.91   
17  87  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  45.96   
18  81  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  46.31   
19  99  Olthoff Ellen  1999  SPÅRVÄGEN  BA9899  25 m  47.10   
20  38  Brandt Helena  1999  DANDERYD  AU8699  25 m  47.28   
21  61  Mariani-Lopez Lenina  1999  SÖDERTÄLJE  AS2699  25 m  48.33   
22  69  Sehmi Josefin  1999  SÖDERTÄLJE  AR9899  25 m  48.43   
23  127  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  49.93   
24  37  Reuterskiöld Henny  1999  DANDERYD  BB1499  25 m  50.55   
25  24  Nylén Amanda  1999  SKURU IK    25 m  50.63   
26  159  Knudsen My  1999  WISBY SS  AH1499  25 m  51.12   
27  100  Pernkrans Sandra  1999  SPÅRVÄGEN  BB0299  25 m  51.16   
28  31  Österberg Alice  1999  SKURU IK    25 m  51.17   
29  168  Sigurdh Lina  1999  SS04    25 m     
 
Gren 26, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Gérnyi Karl-Gustav  1999  DANDERYD  AG9599  25 m  34.53   
45  Brandt Erik  1999  SÖDERTÄLJE  AD5999  25 m  35.13   
Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  35.59   
91  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m  41.95   
134  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  45.10   
128  Dannfors Karl  1999  UPSALA S  AA2799  25 m  45.39   
129  Dannfors Philip  1999  UPSALA S  AA1799  25 m  46.33   
92  Larsson Ted  1999  SPÅRVÄGEN  AN3799  25 m  50.12   
158  Karlsson Fabian Rosen  1999  WISBY SS  AO9999  25 m  50.26   
10  88  Hahn Victor  1999  SPÅRVÄGEN  AN0799  25 m  50.87   
11  116  Thor Pontus  1999  SS04  AL2999  25 m  50.99   
12  163  Thuresson Oskar  1999  WISBY SS  AB2399  25 m  52.43   
13  136  Mårsäter David  1999  UPSALA S  AO8599  25 m  52.52   
14  143  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  52.84   
15  162  Strömbeck Oskar  1999  WISBY SS  AK1999  25 m  54.65   
16  75  Welin-Berger Philip  1999  SÖDERTÄLJE  AF3199  25 m  55.73   
 
Gren 27, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  25 m  37.59   
109  Gordon Alexandra  2000  SS04  AN2800  25 m  40.51   
57  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  44.40   
89  Henning Matilda  2000  SPÅRVÄGEN  AR6200  25 m  44.52   
122  Blomqvist Beatrice  2000  UPSALA S  AE7400  25 m  44.88   
21  Nordegren Signe  2000  SKURU IK    25 m  46.35   
73  Tillenius Sara  2000  SÖDERTÄLJE  AF3600  25 m  47.27   
29  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK    25 m  47.30   
121  Björndahl Linnea  2000  UPSALA S  AP7800  25 m  47.39   
10  119  Bihre Henrietta  2000  UPSALA S  AP9800  25 m  47.98   
11  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  48.26   
12  43  Arebratt Johanna  2000  SÖDERTÄLJE  AR0400  25 m  48.58   
13  Croneborg Alba  2000  SKURU IK  AE6200  25 m  49.82   
14  103  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  50.23   
15  71  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m  51.71   
16  60  Linde Erica  2001  SÖDERTÄLJE  AM1401  25 m  53.32   
17  123  Bolander Johanna  2000  UPSALA S  AP8800  25 m  53.57   
18  160  Myhrbäck Lina  2000  WISBY SS  AU7800  25 m  54.08   
19  153  Ekepil Alba  2001  WISBY SS  AL9601  25 m  55.35   
20  28  Westborg Anna  2002  SKURU IK    25 m  57.93   
21  154  Gustafsson Nelly  2000  WISBY SS  AW6200  25 m  58.12   
22  182  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN    25 m     
23  78  Zaalouk Hannah  2001  SÖDERTÄLJE  AM1601  25 m     
24  108  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m     
25  44  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE    25 m     
26  130  Öncu Ani Helin  2001  UPSALA S  AO0401  25 m     
27  132  Hursti Kiira  2000  UPSALA S  AX3200  25 m     
28  135  Mosavi Nora  2000  UPSALA S  AT7600  25 m     
29  179  Madamga Leila  2000  BOTK-RÖNN    25 m     
30  180  Adebrant Ebba  2001  BOTK-RÖNN    25 m     
31  Gustafsson Jisse  2000  SKURU IK    25 m     
32  181  Hemmälin Mikaela  2001  BOTK-RÖNN    25 m     
33  53  Frisch Wilma  2000  SÖDERTÄLJE    25 m     
 
Gren 28, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
118  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  41.53   
157  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  43.53   
Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  43.78   
167  Kallvikbacka William  2001  VÄSBY SS  AA4701  25 m  45.10   
84  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m  46.32   
58  Illanes Guillermo  2000  SÖDERTÄLJE  AE8100  25 m  46.51   
98  Nyström Markus  2001  SPÅRVÄGEN  AE4701  25 m  48.50   
141  Särnblad Anton  2000  UPSALA S  AC2700  25 m  50.55   
146  Ödman Gustav  2000  UPSALA S  AC3700  25 m  51.02   
10  42  Andersson Oscar  2000  SÖDERTÄLJE  AJ1900  25 m  53.82   
11  49  Erovic David  2001  SÖDERTÄLJE  AE9701  25 m  53.94   
12  177  Koufakis Alexander  2000  BOTK-RÖNN    25 m  55.10   
13  161  Sharman Cosmos  2000  WISBY SS  AL4700  25 m  55.94   
14  70  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m  57.26   
15  68  Sehmi Adam  2001  SÖDERTÄLJE  AG3301  25 m  57.51   
16  55  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  25 m  58.50   
17  187  Hareskog Wilmer  2001  SÖDERTÄLJE  AF8701  25 m  59.21   
18  164  Yttergren William  2000  WISBY SS  AL6700  25 m  59.21   
19  139  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  59.42   
20  74  Tossavainen Henry  2001  SÖDERTÄLJE  AE0901  25 m  1:00.14   
21  46  Bystedt Axel  2001  SÖDERTÄLJE  AE6701  25 m  1:00.21   
22  144  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:10.77   
23  145  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  1:15.76   
24  56  Hermansson Viktor  2000  SÖDERTÄLJE    25 m     
25  140  Sjöberg Marcus  2000  UPSALA S  AJ6300  25 m     
26  133  Kallin Emrik  2000  UPSALA S  AG9300  25 m     
27  183  Karlsson Daniel  2001  BOTK-RÖNN    25 m     
 
Gren 29, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Halldén Louise  1998  DANDERYD  AW2498  25 m  1:17.21   
120  Bihre Liva  1998  UPSALA S  BD1298  25 m  1:20.79   
33  Hegardt Filippa  1998  DANDERYD  AI2898  25 m  1:21.18   
83  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:22.74   
169  Norén Sophia  1998  SS04    25 m  1:25.15   
32  Brännlund Linda  1998  DANDERYD  AW6298  25 m  1:25.33   
104  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:26.19   
105  Wiberg Klara  1998  SPÅRVÄGEN  AO4298  25 m  1:29.19   
106  Adlerborn Caroline  1998  SS04  AR3498  25 m  1:30.85   
10  35  Sundman Lina  1998  DANDERYD  AZ8898  25 m  1:32.22   
11  23  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  1:32.26   
12  96  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m  1:32.59   
13  137  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  1:32.77   
14  80  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m  1:33.87   
15  155  Hammarskjöld Emilia  1998  WISBY SS  AT2898  25 m  1:34.37   
16  102  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  1:35.34   
17  95  Lindberg Nora  1998  SPÅRVÄGEN  BI5898  25 m  1:35.44   
18  117  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:36.61   
19  112  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  1:38.11   
20  90  Ingvarsson Malin  1998  SPÅRVÄGEN  AV1498  25 m  1:38.86   
21  156  Holmedahl Louise  1998  WISBY SS  AX7298  25 m  1:45.24   
22  77  Wiklund Johanna  1998  SÖDERTÄLJE  AU1698  25 m  1:45.65   
23  11  Hellström Klara  1998  SKURU IK    25 m     
24  79  Björnheim Malin  1998  SKURU IK    25 m     
25  126  Carlqvist Linnéa  1998  UPSALA S  BE9898  25 m     
 
Gren 30, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
101  Ahlström Daniel Sjöblom  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  1:20.84   
Ekström Jack  1998  SKURU IK  AP1798  25 m  1:24.41   
72  Tellgren Sebastian  1998  SÖDERTÄLJE  AI5198  25 m  1:26.29   
110  Fann Frederick Holmer  1998  SS04  AD3998  25 m  1:27.65   
76  Wernqvist Fredric  1998  SÖDERTÄLJE  AH8398  50 m  1:39.07   
66  Panahi Adrian  1998  SÖDERTÄLJE  AH7398  25 m  1:41.37   
36  Reutercrona Calle  1998  DANDERYD  AR7798  25 m  1:41.56   
172  Koufakis Andreas  1998  BOTK-RÖNN  AQ5598  25 m  1:45.57   
175  Karlsson Mikael  1998  BOTK-RÖNN  AQ0198  50 m  1:52.04   
10  184  Atanasov Tolga  1998  BOTK-RÖNN    25 m     
 
Gren 31, 4X50m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Danderyds Sim Lag 1  1999  DANDERYD    25 m  2:27.90   
50  Södertälje SS F-12 Lag 1  1998  SÖDERTÄLJE    25 m  2:30.00   
51  Södertälje SS F-12 Lag 2  1998  SÖDERTÄLJE    25 m  2:45.00   
165  Wisby SS Damer [1998]  1998  WISBY SS    25 m  2:59.00   
188  SS04 Lag 1  1998  SS04    25 m  3:00.00   
52  Södertälje SS F-12 Lag 3  1998  SÖDERTÄLJE    25 m  3:00.00   
150  Upsala S Dam Lag 2 [1998]  1998  UPSALA S    25 m  3:05.10   
15  Skuru Lag 1 Dam  1999  SKURU IK    25 m  3:09.89   
149  Upsala S Dam Lag 1 [1998]  1998  UPSALA S    25 m  3:10.50   
10  17  Skuru Lag 2 Dam  1999  SKURU IK    25 m  3:12.54   
11  18  Skuru Lag 3 Dam  1999  SKURU IK    25 m  3:20.15   
12  151  Upsala S Dam Lag 3 [1998]  1998  UPSALA S    25 m  3:30.00   
 
Gren 32, 4X50m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
63  Södertälje SS P-12 Lag 1  1998  SÖDERTÄLJE    25 m  2:30.00   
64  Södertälje SS P-12 Lag 2  1998  SÖDERTÄLJE    25 m  2:45.00   
147  Upsala S Lag 1 [1998]  1998  UPSALA S    25 m  2:48.90   
16  Skuru Lag 1 Herr  1999  SKURU IK    25 m  2:56.09   
65  Södertälje SS P-12 Lag 3  1998  SÖDERTÄLJE    25 m  3:00.00   
152  Upsala S Lag 2 [1998]  1998  UPSALA S    25 m  3:08.00   
166  Wisby SS Herrar [1998]  1998  WISBY SS    25 m  3:10.00   
186  Brss Pojkar  1998  BOTK-RÖNN    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.00  Utskriftsdatum  26 oktober 2010 
Licensierad till: Solna Sundbybergs SS 04  Utskriftstid  10:31